.המדור הזה הוא עיקרו של האתר

אנו מציעים לכל מי שמבקש לערוך מופע (טקס, נשף וכדומה) ולהנחותו - לכתוב בעבורו את דברי הקשר למרכיבי המופע השונים. למן דברי ההקדמה והפתיחה, דרך הצגת הדוברים והאומנים, כולל סקירה כללית על החברה, המוסד, העובדים, המשתתפים ועוד, ועד דברי הסיום והסיכום. מניסיוננו, מי שמוטל עליו לארגן אירוע כזה, מוצא עצמו נבהל מגודל המטלה: מה אומרים? את מי מזכירים ראשון ולמי חולקים כבוד? מה סדר הצגת היושבים אל שולחן הנשיאות? מה המינון של התכנים עצמם - על החג, על היובל, על העובד המצטיין וכדומה, ואיזה קטעי קריאה כדאי ואפשר לכלול בטקס? מהיכן יימצאו? מה סדר הדוברים? למה יש לדאוג שיהיה באולם עצמו ועל הבמה? כמה מיקרופונים? מה על התאורה? וכדומה.

את כל אלה אנו מבקשים להוריד מעל כתפיכם בעלות זעומה (ארבע מאות - 400 - שקלים בלבד). לנוחותכם, תכננו טופס, ובו יש למלא את הפרטים המתבקשים. אנו נעשה את כל השאר ונשלח אליכם, בדואר אלקטרוני (או בפקס, או בדואר רגיל, ככל שתבחרו) את דברי הקשר המוכנים, כולל "טיפים", עצות מניסיוננו.

הדברים יגיעו לידיכם מ נ ו ק ד י ם. אם נבקש להשלים את הפרטים הדרושים לנו לצורך כתיבת דברי הקשר, נשאל אתכם בדואר האלקטרוני או נטלפן אליכם. המדור הזה מיועד למורות ולמורים בבתי הספר, לרכזי תרבות במוסדות שונים, ביישובים, בקיבוצים, במתנ"סים, לחברות מסחריות - בנקים, מוסדות ציבור וכדומה, ואף רשויות מקומיות, המארגנות אירועים מסוג: "העובד המצטיין", "יקיר העיר או החברה", טקס פרידה מהיוצאים לגמלאות ועוד. למוסדות חינוך אנו מציעים דברי קשר הולמים לטקסי הענקת תעודות, .סיום מחזור וכן הלאה.

נוכל להיענות גם לפניות לכתיבת נאום בר-מצווה, נאום פרידה או תודה וכדומה.

אנו מציעים לכם לקבל מאתנו מסגרת ודברי קשר לעצרות זיכרון ולטקסי זיכרון, כולל קטעי קריאה מומלצים, ולהבדיל - לעצרות החגים השונים. בעלות נפרדת, שתסוכם עם המזמין, נענה לפנייה לתכנן ערב נוסח: "אלו הם חייך", למי שהגיעו לגיל "עגול", או למי שפורשים מעבודתם לאחר שנים רבות וכדומה.

אנו מעמידים לרשותכם את ניסיוננו הרב, שהצטבר במאות אירועים, בניסוח דברי הקשר, בהנחיה עצמה, בהפקה, ובצד הטכני - ההגברה, התאורה, התפאורה, האבזרים, הנעשה מאחורי הקלעים, התכנון, העריכה.

הניסיון הזה מוגש לכם כמעט בחינם ויחסוך לכם שעות רבות, ואף ימים רבים, של חיפוש חומר, של התלבטות באשר לניסוח ולעריכה ושל חרדות וחששות.

כערך מוסף, חוץ מן הפטור מאימוץ המוח והכוחות, תקבלו את שבחי הממונים עליכם מחד גיסא וקהל הנוכחים והצופים - מאידך גיסא.


© כל הזכויות שמורות